Namioty - Hale namiotowe

Nasze namioty bankietowe i hale namiotowe to bardzo trwałe konstrukcje wyróżniające się wysoką jakością oraz bezpieczeństwem. Zapewniamy kompleksową obsługę w przystępnej cenie.
Wynajem namiotu pozwoli Państwu zaskoczyć zaproszonych gości, którzy na długo zapamiętają spotkanie. Elegancka hala bankietowa zagwarantuje bajeczne wesele.
Oprócz namiotów weselnych oferujemy także namioty piknikowe doskonałe na różnego typu imprezy w plenerze począwszy od spotkań rodzinnych, komunii, jubileuszy, po pikniki, spotkania integracyjne, czy biznesowe.

Szeroka gama namiotów weselnych o różnych rozmiarach pozwala na zorganizowanie uroczystości tak dla kilkunastu jak i dla kilkuset gości. Niejednokrotnie namioty weselne są wykorzystywane przy restauracjach, które nie dysponują odpowiednio dużą salą weselną aby pomieścić wszystkich gości. Uniwersalność naszych namiotów weselnych polega m.in. na tym, że mogą one stanowić samodzielne miejsce odbycia uroczystości na terenie wskazanym przez klienta, a dodatkowe namioty mogą stanowić bazę dla cateringu. Agregaty prądotwórcze umożliwiają odbycie uroczystości z dala od „cywilizacji".